Indywidualne Urządzenia Audio

Produkty Zaprojektowane Tak, Aby Pomóc Ci W Pełni Słuchać I Z Łatwością Się Komunikować

Skontaktuj się z protetykiem słuchu

Słuchaj w pełni. Komunikuj się jasno.

Starkey oferuje szereg doskonałych opcji dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań audio i komunikacji - od muzyków i miłośników muzyki począwszy, aż po opcje przeznaczone dla poszczególnych zawodów specjalistycznych.

Tunz custom in-ear monitors

Dla Muzyków

Muzyka nie była nigdy bardziej osobista. Odkryj Tunz™ indywidualnie dopasowane, wewnątrzuszne odsłuchy audio, które dają Ci pełną kontrolę dźwięków blokując jednocześnie niepożądany hałas. Odwiedź TryTunz.com lub skontaktuj się ze specjalistą by uzyskać więcej informacji na temat indywidualnie dopasowanych, wewnątrzuszych odsłuchów audio stworzonych specjalnie dla muzyków.

Custom earmold for music aficionados

Dla Miłośników Muzyki

Od urządzerń MP3, po komputery i inne - przeżyj przyjemność słuchania dzięki niestandardowym słuchawkom i osobistemu wrażeniu dźwiękowymi stworzonemu specjalnie dla Twoich uszu. Odwiedź TryTunz.com , aby uzyskać więcej informacji.

SoundPort

Dla Telefonu

Indywidualne wkładki do słuchawek pomagają lepiej słyszeć rozmowy. Są wygodne i zmniejszają prawdopodobieństwo ich zgubienia. Skontaktuj się z protetykiem słuchu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

.
Occupational communication earmold

Do Komunikacji Zawodowej

Starkey oferuje szereg indywidualnych wkładek wewnątrzusznych i odsłuchów, które przeznaczone są do różnorodnych zastosowań profesjonalnych - w tym dla: prezenterów, pilotów, lekarzy, kierowców rajdowych i nie tylko, oraz zapewniają najczystszą jakość komunikacji. Skontaktuj się z protetykiem słuchu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Tunz Brochure

Ulotka Tunz

Pobierz PDF