Ochrona Słuchu

Produkty, których możesz użyć, aby pomóc w utrzymaniu zdrowego słuchu.

Skontaktuj się z protetykiem słuchu

Zapobieganie Utracie Słuchu Rozpoczyna się Właśnie Tutaj

Utrata słuchu może być wynikiem działalności zawodowej lub wynikiem kontaktu z dźwiękami o dużym natężeniu. Firma Starkey oferuje pełną gamę ochronników słuchu, począwszy od ochronników przemysłowych, aż po specjalistyczne ochronniki dla muzyków, czy myśliwych. Skontaktuj się ze swoim specjalistą w dziedzinie słuchu w celu uzyskania szczegółowych informacji o ochronie słuchu i Twoich potrzebach słuchowych.

Elektroniczna Ochrona Słuchu

SoundGear & trade; to kompletna linia produktów w 100% cyfrowych, które natychmiastowo i automatycznie chronią Twoje uszy przed głośnymi odgłosami, takimi jak wybuchy broni, silniki lub urządzenia przemysłowe i narzędzia. Dostępne w trzech wersjach SoundGear to najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ochrony słuchu. Porozmawiaj ze swoim protetykiem słuchu , aby dowiedzieć się, czy możesz skorzystać z SoundGear lub odwiedzić witrynę SoundGear.com , aby uzyskać więcej informacji.

Tradycyjna Ochrona Słuchu

Indywidualne zatyczki do uszu zapewniają doskonałą ochronę przed hałasem w różnych warunkach, zarówno rekreacyjnych, jak i zawodowych. Audibel oferuje szeroką gamę opcji do wyboru. Skontaktuj się ze swoim protetykiem słuchu , aby znaleźć odpowiednią ochronę.

SoundGear Brochure

Ulotka SoundGear

Pobierz PDF

Wykres Narażenia na Hałas

Pobierz PDF